30 Eylül 2013 Pazartesi

Arapça Yeminli Tercüme Telefon: 0212 272 31 57 Ucuz ve Kaliteli Tercüme Bürosu

Arapça Yeminli Tercüme

Arapça yeminli tercüme hizmetlerimiz kapsamında ve yüksek kalite standartları çerçevesinde şahıslara, orta ölçekli ticari firmalara ve kurumsal şirketlere profesyonel tercüme hizmetleri sunarız. Arapça yeminli tercüme hizmetlerimiz kapsamında uzman, dünyanın dört bir yanında yaşayan ve ana diline çeviri yapan tercüman ve editör kadrosu ile her alanda ve birçok dilde yeminli tercüme hizmeti sunarız. Arapça yeminli tercüme hizmetlerimiz kapsamında müşteri memnuniyeti, zamanında ve hızlı teslimat, ulaşılabilirlik, profesyonellik, gizlilik ve yenilikçilik şirketimiz için temel ilkelerdendir. Arapça yeminli tercüme hizmetlerimiz kapsamında gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek müşterilerimize esnek çözümler sağlarız.

Arapça yeminli tercüme hizmetlerimiz kapsamında kurumsal hizmet bütünlüğü ve marka değerinin ne anlama geldiğini biliyor, önemsiyor ve ciddiyet gerektiren bir iş için çözüm ortağınızda aramanız gereken en önemli özellikler olarak ele alıyoruz.

Arapça yeminli tercüme dosyası çeşitli formatlarda web sitemizde mevcuttur:
arapca yeminli tercume video dosyası http://www.itercumeceviri.com/arapcayeminlitercume.avi
arapca yeminli tercume resim dosyası http://www.itercumeceviri.com/arapcayeminlitercume.jpg
arapca yeminli tercume yazı dosyası http://www.itercumeceviri.com/arapcayeminlitercume.txt
arapca yeminli tercume web dosyası http://www.itercumeceviri.com/arapcayeminlitercume.html
arapca yeminli tercume pdf dosyası http://www.itercumeceviri.com/arapcayeminlitercume.pdf

Arapça yeminli tercüme hizmetlerimizin kapsamı hakkında daha detaylı bilgi için 0212 272 31 57 (PBX) ve 0555 290 99 84 nolu telefonlarımızı arayabilir veya project@iveditranslation.com eposta adresimize ileti gönderebilirsiniz. Ayrıca, http://www.itercumeceviri.com/ web sitemizi inceleyerek detaylı bilgilere erişebilirisiniz.

iVEDi Çeviri ve Bilişim Hizmetleri Ltd Şti
Selahattin Pınar Cad. Kazım Erbil İş Merkezi
No: 19/3, Mecidiyeköy / Şişli
34394 İstanbul
Telefon: 0 (212) 272 31 57 (PBX)
Faks: 0 (212) 272 31 63
GSM: 0 (555) 290 99 84
E-posta: project@iveditranslation.com
URL: http://www.iveditranslation.com/

1 yorum:

  1. Arapça yeminli tercüme alanında diploma tercüme, sağlık raporu tercüme, öğrenci belgesi tercüme, imza sirküleri tercüme, vekaletname tercüme, sertifika tercüme, ticaret sicil gazetesi tercüme, faaliyet belgesi tercüme, vergi levhası tercüme, ihale şartnamesi tercüme, fatura tercüme, kira sözleşmesi tercüme, şirket ana sözleşmesi tercüme, yönetim kurulu kararı tercüme, izin belgesi tercüme, teminat mektubu tercüme, finanssal evrak tercüme, bilanço tercüme, gelir gider tablosu tercüme, poliçe tercüme, konsolosluklar tarafından talep edilen belgelerin tercümeleri tarafımızdan yapılmaktadır.

    YanıtlaSil