27 Eylül 2013 Cuma

Fransızca Noter Yeminli Tercüme Telefon: 0212 272 31 57 Ucuz ve Kaliteli Tercüme Bürosu

Fransızca Noter Yeminli Tercüme

Fransızca noter yeminli tercüme hizmetlerimiz kapsamında ve yüksek kalite standartları çerçevesinde şahıslara, orta ölçekli ticari firmalara ve kurumsal şirketlere profesyonel tercüme hizmetleri sunarız. Fransızca noter yeminli tercüme hizmetlerimiz kapsamında uzman, dünyanın dört bir yanında yaşayan ve ana diline çeviri yapan tercüman ve editör kadrosu ile her alanda ve birçok dilde yeminli tercüme hizmeti sunarız. Fransızca noter yeminli tercüme hizmetlerimiz kapsamında müşteri memnuniyeti, zamanında ve hızlı teslimat, ulaşılabilirlik, profesyonellik, gizlilik ve yenilikçilik şirketimiz için temel ilkelerdendir. Fransızca noter yeminli tercüme hizmetlerimiz kapsamında gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek müşterilerimize esnek çözümler sağlarız.

Fransızca noter yeminli tercüme hizmetlerimiz kapsamında kurumsal hizmet bütünlüğü ve marka değerinin ne anlama geldiğini biliyor, önemsiyor ve ciddiyet gerektiren bir iş için çözüm ortağınızda aramanız gereken en önemli özellikler olarak ele alıyoruz.

Fransızca noter yeminli tercüme dosyası çeşitli formatlarda web sitemizde mevcuttur:
fransizca noter yeminli tercume video dosyası http://www.itercumeceviri.com/fransizcanoteryeminlitercume.avi
fransizca noter yeminli tercume resim dosyası http://www.itercumeceviri.com/fransizcanoteryeminlitercume.jpg
fransizca noter yeminli tercume yazı dosyası http://www.itercumeceviri.com/fransizcanoteryeminlitercume.txt
fransizca noter yeminli tercume web dosyası http://www.itercumeceviri.com/fransizcanoteryeminlitercume.html
fransizca noter yeminli tercume pdf dosyası http://www.itercumeceviri.com/fransizcanoteryeminlitercume.pdf

Fransızca noter yeminli tercüme hizmetlerimizin kapsamı hakkında daha detaylı bilgi için 0212 272 31 57 (PBX) ve 0555 290 99 84 nolu telefonlarımızı arayabilir veya project@iveditranslation.com eposta adresimize ileti gönderebilirsiniz. Ayrıca, http://www.itercumeceviri.com/ web sitemizi inceleyerek detaylı bilgilere erişebilirisiniz.

iVEDi Çeviri ve Bilişim Hizmetleri Ltd Şti
Selahattin Pınar Cad. Kazım Erbil İş Merkezi
No: 19/3, Mecidiyeköy / Şişli
34394 İstanbul
Telefon: 0 (212) 272 31 57 (PBX)
Faks: 0 (212) 272 31 63
GSM: 0 (555) 290 99 84
E-posta: project@iveditranslation.com
URL: http://www.iveditranslation.com/

1 yorum:

  1. Fransızca noter yeminli tercüme alanında diploma tercüme, sağlık raporu tercüme, öğrenci belgesi tercüme, imza sirküleri tercüme, vekaletname tercüme, sertifika tercüme, ticaret sicil gazetesi tercüme, faaliyet belgesi tercüme, vergi levhası tercüme, ihale şartnamesi tercüme, fatura tercüme, kira sözleşmesi tercüme, şirket ana sözleşmesi tercüme, yönetim kurulu kararı tercüme, izin belgesi tercüme, teminat mektubu tercüme, finanssal evrak tercüme, bilanço tercüme, gelir gider tablosu tercüme, poliçe tercüme, konsolosluklar tarafından talep edilen belgelerin tercümeleri tarafımızdan yapılmaktadır.

    YanıtlaSil