30 Eylül 2013 Pazartesi

İtalyanca Pasaport Tercümesi Telefon: 0212 272 31 57 Ucuz ve Kaliteli Tercüme Bürosu

İtalyanca Pasaport Tercümesi

İtalyanca pasaport tercümesi hizmetlerimiz kapsamında ve yüksek kalite standartları çerçevesinde şahıslara, orta ölçekli ticari firmalara ve kurumsal şirketlere profesyonel tercüme hizmetleri sunarız. İtalyanca pasaport tercümesi hizmetlerimiz kapsamında uzman, dünyanın dört bir yanında yaşayan ve ana diline çeviri yapan tercüman ve editör kadrosu ile her alanda ve birçok dilde yeminli tercüme hizmeti sunarız. İtalyanca pasaport tercümesi hizmetlerimiz kapsamında müşteri memnuniyeti, zamanında ve hızlı teslimat, ulaşılabilirlik, profesyonellik, gizlilik ve yenilikçilik şirketimiz için temel ilkelerdendir. İtalyanca pasaport tercümesi hizmetlerimiz kapsamında gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek müşterilerimize esnek çözümler sağlarız.

İtalyanca pasaport tercümesi hizmetlerimiz kapsamında kurumsal hizmet bütünlüğü ve marka değerinin ne anlama geldiğini biliyor, önemsiyor ve ciddiyet gerektiren bir iş için çözüm ortağınızda aramanız gereken en önemli özellikler olarak ele alıyoruz.

İtalyanca pasaport tercümesi dosyası çeşitli formatlarda web sitemizde mevcuttur:
italyanca pasaport tercumesi video dosyası http://www.itercumeceviri.com/italyancapasaporttercumesi.avi
italyanca pasaport tercumesi resim dosyası http://www.itercumeceviri.com/italyancapasaporttercumesi.jpg
italyanca pasaport tercumesi yazı dosyası http://www.itercumeceviri.com/italyancapasaporttercumesi.txt
italyanca pasaport tercumesi web dosyası http://www.itercumeceviri.com/italyancapasaporttercumesi.html
italyanca pasaport tercumesi pdf dosyası http://www.itercumeceviri.com/italyancapasaporttercumesi.pdf

İtalyanca pasaport tercümesi hizmetlerimizin kapsamı hakkında daha detaylı bilgi için 0212 272 31 57 (PBX) ve 0555 290 99 84 nolu telefonlarımızı arayabilir veya project@iveditranslation.com eposta adresimize ileti gönderebilirsiniz. Ayrıca, http://www.itercumeceviri.com/ web sitemizi inceleyerek detaylı bilgilere erişebilirisiniz.

iVEDi Çeviri ve Bilişim Hizmetleri Ltd Şti
Selahattin Pınar Cad. Kazım Erbil İş Merkezi
No: 19/3, Mecidiyeköy / Şişli
34394 İstanbul
Telefon: 0 (212) 272 31 57 (PBX)
Faks: 0 (212) 272 31 63
GSM: 0 (555) 290 99 84
E-posta: project@iveditranslation.com
URL: http://www.iveditranslation.com/

1 yorum:

  1. İtalyanca pasaport tercümesi ile birlikte diploma tercümesi, sağlık raporu tercümesi, öğrenci belgesi tercümesi, imza sirküleri tercümesi, vekaletname tercümesi, sertifika tercümesi, ticaret sicil gazetesi tercümesi, faaliyet belgesi tercümesi, vergi levhası tercümesi, ihale şartnamesi tercümesi, fatura tercümesi, kira sözleşmesi tercümesi, şirket ana sözleşmesi tercümesi, yönetim kurulu kararı tercümesi, izin belgesi tercümesi, teminat mektubu tercümesi, finanssal evrak tercümesi, bilanço tercümesi, gelir gider tablosu tercümesi, poliçe tercümesi, konsolosluklar tarafından talep edilen belgelerin tercümeleri alanlarında tarafımızdan tercüme hizmetleri alabilirsiniz.

    YanıtlaSil