6 Eylül 2013 Cuma

Ucuz Tercüme Telefon: 0212 272 31 57 Ucuz ve Kaliteli Tercüme Bürosu

Ucuz Tercüme

Ucuz Tercüme hizmetlerimiz kapsamında ve yüksek kalite standartları çerçevesinde şahıslara, orta ölçekli ticari firmalara ve kurumsal müşterilere profesyonel tercüme hizmetleri sunarız. Ucuz Tercüme hizmetlerimiz kapsamında uzman, dünyanın dört bir yanında yaşayan ve ana diline çeviri yapan tercüman ve editör kadrosu ile her alanda birçok dilde ucuz tercüme hizmeti sunarız. Ucuz Tercüme hizmetlerimiz kapsamında müşteri memnuniyeti, zamanında ve hızlı teslimat, ulaşılabilirlik, profesyonellik, gizlilik ve yenilikçilik şirketimiz için temel ilkelerdendir. Ucuz Tercüme hizmetlerimiz kapsamında gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek müşterilerimize esnek çözümler sağlarız.

Ucuz Tercüme hizmetlerimiz kapsamında kurumsal hizmet bütünlüğü ve marka değerinin ne anlama geldiğini biliyoruz ve bunları önemsiyoruz. Ucuz Tercüme hizmetlerimiz kapsamında bu sayılanları ciddiyet gerektiren bir iş için çözüm ortağınızda aramanız gereken en önemli özellikler olarak ele alıyoruz.

Ucuz Tercüme dosyası çeşitli formatlarda web sitemizde mevcuttur:
ucuz tercume video dosyası http://www.itercumeceviri.com/ucuztercume.avi
ucuz tercume resim dosyası http://www.itercumeceviri.com/ucuztercume.jpg
ucuz tercume yazı dosyası http://www.itercumeceviri.com/ucuztercume.txt
ucuz tercume web dosyası http://www.itercumeceviri.com/ucuztercume.html
ucuz tercume pdf dosyası http://www.itercumeceviri.com/ucuztercume.pdf

Ucuz Tercüme hizmetlerimizin kapsamı hakkında detaylı bilgi için 0212 272 31 57 (PBX) ve 0555 290 99 84 nolu telefonlarımızı arayabilir veya project@iveditranslation.com eposta adresimize ileti gönderebilirsiniz. Ayrıca, http://www.itercumeceviri.com/ web sitemizi inceleyerek detaylı bilgilere erişebilirisiniz.

iVEDi Çeviri ve Bilişim Hizmetleri Ltd Şti
Selahattin Pınar Cad. Kazım Erbil İş Merkezi
No: 19/3, Mecidiyeköy / Şişli
34394 İstanbul
Telefon: 0 (212) 272 31 57 (PBX)
Faks: 0 (212) 272 31 63
GSM: 0 (555) 290 99 84
E-posta: project@iveditranslation.com
URL: http://www.iveditranslation.com/

1 yorum:

  1. ucuz tercüme kapsamında pasaport tercümesi, diploma tercümesi, sağlık raporu tercümesi, öğrenci belgesi tercümesi, imza sirküleri tercümesi, vekaletname tercümesi, sertifika tercümesi, ticaret sicil gazetesi tercümesi, faaliyet belgesi tercümesi, vergi levhası tercümesi, ihale şartnamesi tercümesi, fatura tercümesi, kira sözleşmesi tercümesi, şirket ana sözleşmesi tercümesi, yönetim kurulu kararı tercümesi, izin belgesi tercümesi, teminat mektubu tercümesi, finanssal evrak tercümesi, bilanço tercümesi, gelir gider tablosu tercümesi, poliçe tercümesi, konsolosluklar tarafından talep edilen belgelerin tercümesi yapılmaktadır.

    YanıtlaSil