5 Eylül 2013 Perşembe

Yeminli Tercüme Zincirlikuyu Telefon: 0212 272 31 57 Ucuz ve Kaliteli Tercüme Bürosu

Yeminli Tercüme Zincirlikuyu

Yeminli Tercüme Zincirlikuyu hizmetlerimiz kapsamında, yüksek kalite standartları çerçevesinde şahıslara, orta ölçekli ticari firmalara ve kurumsal müşterilere profesyonel tercüme hizmetleri sunarız. Yeminli Tercüme Zincirlikuyu hizmetlerimiz kapsamında uzman, dünyanın dört bir yanında yaşayan ve ana diline çeviri yapan tercüman ve editör kadrosu ile her alanda birçok dilde yeminli tercüme hizmeti sunarız. Yeminli Tercüme Zincirlikuyu hizmetlerimiz kapsamında müşteri memnuniyeti, zamanında ve hızlı teslimat, ulaşılabilirlik, profesyonellik, gizlilik ve yenilikçilik şirketimiz için temel ilkelerdendir. Yeminli Tercüme Zincirlikuyu hizmetlerimiz kapsamında gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek müşterilerimize esnek çözümler sağlarız.

Yeminli Tercüme Zincirlikuyu hizmetlerimiz kapsamında kurumsal hizmet bütünlüğü ve marka değerinin ne anlama geldiğini biliyoruz ve bunları önemsiyoruz. Yeminli Tercüme Zincirlikuyu hizmetlerimiz kapsamında bu sayılanları ciddiyet gerektiren bir iş için çözüm ortağınızda aramanız gereken en önemli özellikler olarak ele alıyoruz.

Yeminli Tercüme Zincirlikuyu dosyası çeşitli formatlarda web sitemizde mevcuttur:
yeminli tercume zincirlikuyu video dosyası http://www.itercumeceviri.com/yeminlitercumezincirlikuyu.avi
yeminli tercume zincirlikuyu resim dosyası http://www.itercumeceviri.com/yeminlitercumezincirlikuyu.jpg
yeminli tercume zincirlikuyu yazı dosyası http://www.itercumeceviri.com/yeminlitercumezincirlikuyu.txt
yeminli tercume zincirlikuyu web dosyası http://www.itercumeceviri.com/yeminlitercumezincirlikuyu.html
yeminli tercume zincirlikuyu pdf dosyası http://www.itercumeceviri.com/yeminlitercumezincirlikuyu.pdf

Yeminli Tercüme Zincirlikuyu hizmetlerimizin kapsamı hakkında detaylı bilgi için 0212 272 31 57 (PBX) ve 0555 290 99 84 nolu telefonlarımızı arayabilir veya project@iveditranslation.com eposta adresimize ileti gönderebilirsiniz. Ayrıca, http://www.itercumeceviri.com/ web sitemizi inceleyerek detaylı bilgilere erişebilirisiniz.

iVEDi Çeviri ve Bilişim Hizmetleri Ltd Şti
Selahattin Pınar Cad. Kazım Erbil İş Merkezi
No: 19/3, Mecidiyeköy / Şişli
34394 İstanbul
Telefon: 0 (212) 272 31 57 (PBX)
Faks: 0 (212) 272 31 63
GSM: 0 (555) 290 99 84
E-posta: project@iveditranslation.com
URL: http://www.iveditranslation.com/

1 yorum:

  1. yeminli tercüme zincirlikuyu kapsamında pasaport tercümesi, diploma tercümesi, sağlık raporu tercümesi, öğrenci belgesi tercümesi, imza sirküleri tercümesi, vekaletname tercümesi, sertifika tercümesi, ticaret sicil gazetesi tercümesi, faaliyet belgesi tercümesi, vergi levhası tercümesi, ihale şartnamesi tercümesi, fatura tercümesi, kira sözleşmesi tercümesi, şirket ana sözleşmesi tercümesi, yönetim kurulu kararı tercümesi, izin belgesi tercümesi, teminat mektubu tercümesi, finanssal evrak tercümesi, bilanço tercümesi, gelir gider tablosu tercümesi, poliçe tercümesi, konsolosluklar tarafından talep edilen belgelerin tercümesi yapılmaktadır.

    YanıtlaSil